mentoring

pro copywritery

Konstruktivní dialog,
který vás posune
na vyšší level

Potřebujete nezaujatý pohled na své texty?

Narážíte pořád na stejné překážky a nevíte, jak je zdolat?

Zasekli jste se na mrtvém bodě a netušíte, jak se dál zlepšovat?

Posuňte se na vyšší copywriterský level pomocí mentoringu!

Jak to bude probíhat

Ujasníme si, s čím vám můžu pomoci

Nejprve se krátce spojíme pomocí videohovoru. Vyjasníme si, s čím chcete pomoci. Vaši kolegové po mně v minulosti nejčastěji chtěli zpětnou vazbu na své texty a rady týkající se cenotvorby a zvyšování cen za copywriting. Zajímali se rovněž o to, jak provádět vstupní analýzy, chtěli zefektivnit copywriterské procesy nebo si přáli poradit s tím, jak komunikovat s poptávajícími a klienty. Během hovoru se dále domluvíme na tom, které podklady od vás budu potřebovat.

Ponořím se do vašeho tématu

Jakmile od vás dostanu všechny domluvené podklady, pustím se do hloubkového auditu vašeho tématu. Okamžité sypání mouder bez předchozího rozmyslu by možná působilo stylově, ale ve skutečnosti by šlo o střelbu naslepo. Proto se vždy nejprve nad vašimi texty, situací či problémem v klidu zamyslím. Sami brzy pochopíte, že vám tento postup ušetří čas i peníze. Představím vám rovnou výsledky, rady a tipy, díky kterým se budete moci hned posunout dál.

Představím vám závěry, přidám tipy na zlepšováky a doporučím další postup

Závěry vám představím srozumitelně, názorně a systematicky. Během videohovoru vám nasdílím obrazovku a ukážu konkrétní příležitosti ke zlepšování. Nečekejte ale jednosměrný monolog. Při předávání poznatků vám v hlavě nejspíš vyvstane hodně otázek. Budeme je probírat tak dlouho, dokud nebudete mít ve všem naprosté jasno.

Nové know-how otestujete v praxi

Necháme vám prostor, abyste si vše pořádně vyzkoušeli. Doporučení ale určitě nepřebírejte nekriticky a bezmyšlenkovitě. Pozorujte, co vám funguje. A pokud s vámi něco nesouzní? Poznamenejte si to nebo mi o tom rovnou napište. Při dalším online setkání společně najdeme příčinu zádrhelu nebo vymyslíme alternativní řešení.

Vyhodnotíme úspěšnost změn

Až budete mít pocit, že jste měli dostatečný prostor prověřit nové postupy v praxi, opět se spojíme. Podíváme se na to, jak se vám daří nasazovat novinky do své práce. A když budete chtít, předám vám další várku prověřeného know-how.

Copywriterský mentor Roman Věžník

copywriter Roman Věžník kouzlí se slovy
Jsem copywriter na volné noze. Textovou osvětu šířím zdarma na blogu i v projektech Přepišme.toCopyhubky. Píšu svérázný newsletter o copywritingu. Založil jsem Copypátečníky – uzavřenou skupinku pokročilých copywriterů. Můžete mě znát z konference CopyCamp nebo z pořadu Copýtko.

Cena online mentoringu

2 900 Kč / 1 hodina

Zvýhodněné balíčky mentoringu

Počet hodin Cena balíčku Hodinová sazba Platnost balíčku
3
7 800 Kč
2 600 Kč
3 měsíce
5
11 500 Kč
2 300 Kč
3 měsíce
10
21 000 Kč
2 100 Kč
6 měsíců

Všechny ceny uvádím včetně DPH. Balíčky se platí v plné částce před započetím mentoringu. 

Chcete se začíst do obchodních podmínek? Poslužte si v patičce.

 

Co je v ceně

Chci mentoring s Romanem Věžníkem