Cenotvorba
pro copywritery
na volné noze

30denní online kurz

Jste copywriter a...

Začínáte se živit jako freelancer?

Plánujete vykročit na volnou nohu?

Hledáte svou cenu?

Tápete v naceňování složitějších zakázek?

Chcete se v cenotvorbě posunout zase o kousek dál?

Pokud jste aspoň jednou odpověděli ANO,
pomůže vám dlouhodobý online kurz
Cenotvorba pro copywritery na volné noze.

Cenotvorba pro copywritery na volné noze

V kurzu se dozvíte

Jak to bude probíhat

Kurz poběží v uzavřené skupině na Facebooku

V ní mi můžete diskutovat s dalšími účastníky a pokládat mi doplňující dotazy k tématu cenotvorba pro freelance copywritery. Na všechny otázky vám rád odpovím v živých vysíláních.

Průběžně budu zveřejňovat videa s komentovanou prezentací

Postupně vám budu dávkovat video prezentace, v nichž budu vysvětlovat vše o cenotvorbě freelance copywriterů. Uvidíme se každý pracovní den. Buď hned ráno u nové video lekce nebo po obědě, kdy budu odpovídat na vaše dotazy. K většině témat vám navíc v průběhu dne doporučím ještě další zdroje informací.

Studovat budete vlastním tempem a jen v době, kdy na to máte čas a chuť

Poctivé prostudování hlavních lekcí vám nezabere víc než 25 minut denně. Videa si můžete pouštět průběžně nebo si na ně třeba vyčlenit jeden celistvý blok týdně. Kvůli kurzu si nemusíte přehazovat schůzky, domlouvat hlídání dětí nebo rušit rande – studujete tehdy, kdy se to hodí vám.

Své pokroky můžete probírat také s dalšími účastníky kurzu

Uzavřená skupina stejně zaměřených lidí poskytne bezpečné prostředí pro přínosné diskuze. Můžete se podělit o své zkušenosti s cenotvorbou, požádat kolegy o zpětnou vazbu na své plány nebo se pochlubit s průběžnými pokroky.

Po každé páté lekci zodpovím vaše dotazy v živém vysílání

Během studia vám v hlavě nejspíš vyvstane hodně otázek. Můžete je průběžně pokládat přímo v FB skupině. Po každé páté lekci zodpovím vaše dotazy v živém vysílání. Během něj se samozřejmě můžete rovněž ptát. Záznam vysílání bude k dispozici ve skupině.

K videím i diskuzím se můžete vracet ještě další 2 měsíce

Kurz aktivně poběží 30 dnů – od 1. 6. 2021 do 30. 6. 2021. V této době vám budu plně k dispozici ve facebookové skupině. Všechny materiály budete mít přístupné ještě další dva měsíce. Až do 31. 8. 2021 tedy můžete studovat a diskutovat s dalšími účastníky.

Kurzem vás provede Roman Věžník

Jsem copywriter na volné noze. Textovou osvětu šířím zdarma na blogu i v projektech Přepišme.toCopyhubky. Píšu svérázný newsletter o copywritingu. Založil jsem Copypátečníky – uzavřenou skupinku pokročilých copywriterů.

Můžete mě znát z konference CopyCamp nebo z pořadu Copýtko, v němž jsem mimo jiné mluvil také o cenotvorbě v copywritingu. Svůj přístup k cenotvorbě jsem prezentoval rovněž na think-tanku komunity Na volné noze.

Co na kurz říkají absolventi

Kurz mi odpověděl na řadu otázek, které jsem ohledně cenotvorby měla. Teď už konečně vím, jak připravit adekvátní cenovou nabídku, na které neprodělám, a ještě u toho budu působit maximálně profesionálně.:-) Dostala jsem spoustu skvělých zákulisních informací, které jsem od kurzu ani nečekala. Ale rozhodně se mi moc hodí! Jako skvělý vedlejší účinek vidím nárůst copywriterského sebevědomí. Konečně mi totiž někdo řekl, že je normální nenapsat článek na 2 NS za hodinu a půl a podobné nesmysly, které mi tvrdili (nejen) v marketingové agentuře (wtf?)! Často jsem si myslela, že jsem zkrátka pomalá a "nevypsaná". O textování webu a potřebném času na úvodní analýzu raději ani nemluvím. Teď už zkrátka vím!
Veronika Maleňáková
Veronika Maleňáková
copywriterka na volné noze
Kurz mě silně inspiroval a postrčil k práci na ceníku mých vlastních služeb. Potvrdil mi, že se nemusím rozpakovat naceňovat různé úkony různými způsoby a filtrovat a odmítat poptávající cenou. Dostal jsem silné argumenty, proč se nepodbízet cenou těm, kteří nejsou ochotni za kvalitu, bezchybnost a přesah zaplatit. Navíc mi ukázal možnosti variantních cenových nabídek a jejich realizaci v praxi. To pro mě byla super inspirace k tomu, abych svůj vlastní polovičatý nástřel nabídkových variant dokázal dotáhnout do efektivnější podoby.
Roman je výborný lektor - lidský, opravdový, příjemný. V kurzu odhalil cenné trumfy, dozvěděla jsem se plno nového, uvědomila jsem si, co dělám špatně a co můžu snadno zlepšit. Dostala jsem odpovědi na otázky, které mi v hlavě běžely už dlouho. Už v průběhu kurzu jsem začala se změnami v cenách i cenových nabídkách a mám první příjemné výsledky. Kurz pro mě byl investicí, která se mi vrátila ještě před poslední lekcí. Věřím, že kurz posune zkušené kopíky a nováčkům pomůže vyhnout se chybám v naceňováním. Lituji jen jediné věci – že Roman s kurzem nepřišel už dřív. 🙂
Romane velké díky, že jsi takový kurz připravil. Přestože jsem se moc aktivně nezapojovala, tak jsem pečlivě zhlédla všechna videa a poctivě si psala poznámky (mám desítky popsaných papírů), které mi velmi pomohly ujasnit si, jak si vlastní práci ohodnotit a svou cenu komunikovat směrem ke svým zákazníkům. Jsem v začátcích, takže pro mě všechno bylo WOW a velmi cenné byly i dotazy a komentáře od ostatních účastníků kurzu.

Cena 30denního online kurzu

6 900 Kč včetně DPH

Co je v ceně

Objednávka

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Chci dostat echo, až bude vypsán další termín

Co vás ještě zajímá

Kurz aktivně poběží od 1. do 30. června. Videa pak budete mít k dispozici ještě další 2 měsíce, tedy do 31. srpna 2021.

Pokud pracujete v agentuře a neplánujete vykročit na volnou nohu, tak spíše ne. Agenturní naceňování zakázek má sice pár společných prvků s cenotvorbou volnonožců, ale odlišnosti výrazně převažují.

Další cyklus tohoto kurzu poběží na podzim 2021. Chcete dostat zprávu, až otevřu přihlášky? Napište mi.

Když si vytvoříte objednávku, vygenerují se vám podklady pro platbu pomocí bankovního převodu. Najdete v nich i QR kód, díky němuž je platba extrémně jednoduchá a rychlá.

Samozřejmě. Jen považuju za fér připomenout, 2 hodiny mé konzultace stojí skoro stejně jako celý online kurz. Nebylo by tedy lepší zkusit nejdřív online kurz? Pokud po jeho absolvování budete toužit po dalších podrobnostech, rád je s vámi proberu během konzultací.

Všechna práva vyzvoněna. | Copywriter Roman Věžník