Cenotvorba
pro copywritery
na volné noze

30denní online kurz

1.–30. června 2021

Jste copywriter a...

Začínáte se živit jako freelancer?

Plánujete vykročit na volnou nohu?

Hledáte svou cenu?

Tápete v naceňování složitějších zakázek?

Chcete se v cenotvorbě posunout zase o kousek dál?

Pokud jste aspoň jednou odpověděli ANO,
pomůže vám dlouhodobý online kurz
Cenotvorba pro copywritery na volné noze.

Cenotvorba pro copywritery na volné noze

V kurzu se dozvíte

Jak to bude probíhat

Kurz poběží v uzavřené skupině na Facebooku

V ní mi můžete pokládat doplňující dotazy a diskutovat s dalšími účastníky. Součástí kurzu nejsou individuální konzultace – na všechny otázky k tématu vám rád odpovím ve skupině.

Průběžně budu zveřejňovat videa s komentovanou prezentací

Postupně vám budu dávkovat video prezentace, v nichž budu vysvětlovat vše o cenotvorbě freelance copywriterů. V průběhu prvních 4 týdnů zveřejním nová videa každý pracovní den kromě pátku (To bude na programu živé vysílání.). Poslední (neúplný) týden bude sloužit hlavně k řešení závěrečných dotazů.

Studovat budete vlastním tempem a jen v době, kdy na to máte čas a chuť

Poctivé prostudování hlavních lekcí vám nezabere víc než 25 minut denně. Videa si můžete pouštět průběžně nebo si na ně třeba vyčlenit jeden celistvý blok týdně. Kvůli kurzu si nemusíte přehazovat schůzky, domlouvat hlídání dětí nebo rušit rande – studujete tehdy, kdy se to hodí vám.

Své pokroky můžete probírat také s dalšími účastníky kurzu

Uzavřená skupina stejně zaměřených lidí poskytne bezpečné prostředí pro přínosné diskuze. Můžete se podělit o své zkušenosti s cenotvorbou, požádat kolegy o zpětnou vazbu na své plány nebo se pochlubit s průběžnými pokroky.

Na konci každého týdne zodpovím vaše dotazy

Během studia vám v hlavě nejspíš vyvstane hodně otázek. Můžete je průběžně pokládat přímo v FB skupině. Na konci každého týdne dotazy zodpovím v živém vysílání. Během něj se samozřejmě můžete rovněž ptát. Záznam vysílání bude k dispozici ve skupině.

K videím i diskuzím se můžete vracet ještě další 2 měsíce

Kurz aktivně poběží 30 dnů – od 1. 6. 2021 do 30. 6. 2021. V této době vám budu plně k dispozici ve facebookové skupině. Všechny materiály budete mít přístupné ještě další dva měsíce. Až do 31. 8. 2021 tedy můžete studovat a diskutovat s dalšími účastníky.

Kurzem vás provede Roman Věžník

Jsem copywriter na volné noze. Textovou osvětu šířím zdarma na blogu i v projektech Přepišme.toCopyhubky. Píšu svérázný newsletter o copywritingu. Založil jsem Copypátečníky – uzavřenou skupinku pokročilých copywriterů.

Můžete mě znát z konference CopyCamp nebo z pořadu Copýtko, v němž jsem mimo jiné mluvil také o cenotvorbě v copywritingu. Svůj přístup k cenotvorbě jsem prezentoval rovněž na think-tanku komunity Na volné noze.

Cena 30denního online kurzu

4 500 Kč včetně DPH

Co je v ceně

Objednávka

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co vás ještě zajímá

Kurz aktivně poběží od 1. do 30. června. Videa pak budete mít k dispozici ještě další 2 měsíce, tedy do 31. srpna 2021.

Pokud pracujete v agentuře a neplánujete vykročit na volnou nohu, tak spíše ne. Agenturní naceňování zakázek má sice pár společných prvků s cenotvorbou volnonožců, ale odlišnosti výrazně převažují.

Přihlášky na červnový kurz se uzavřou v pátek 28. května 2021. Do 30. května je potřeba uhradit kurzovné a 1. června začínáme.

Když si vytvoříte objednávku, vygenerují se vám podklady pro platbu pomocí bankovního převodu. Najdete v nich i QR kód, díky němuž je platba extrémně jednoduchá a rychlá.

Samozřejmě. Jen považuju za fér připomenout, že hodina mé konzultace stojí skoro stejně jako celý online kurz. Nebylo by tedy lepší zkusit nejdřív online kurz? Pokud po jeho absolvování budete toužit po dalších podrobnostech, rád je s vámi proberu během konzultací.

 Všechna práva vyzvoněna. | Roman Věžník